Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kutura/domains/kuno-kultura.lt/public_html/wp-content/plugins/customify/class-pixcustomify.php on line 1504
Filosofija | Kūno kultūra
Filosofija

Filosofija

Kūno kultūra – subalansuotų gastrosprendimų tiekėja, besiremianti kultūringu požiūriu į kūną.

Mūsų tikslas – pasirūpinti, kad sveikas ir subalansuotas maistas būtų lengvai prieinamas visiems.

Maistas daro tiesioginę įtaką mūsų savijautai, todėl nuo to, ką mes valgome, priklauso ir mūsų darbo našumas. Kurdami savo patiekalų receptus, sujungiame maisto mokslą ir meną: į pagalbą pasitelkiame mokslu paremtas dietologų rekomendacijas, padedančias mums savo klientams patiekti tokius patiekalus, kurie skatintų produktyvumą, užuot kėlę mieguistumą. Mūsų šefo kūrybiškumas bei ilgametė aukštosios virtuvės patirtis leidžia specialistų žinias panaudoti kuriant įvairiausius receptus, keliančius džiaugsmą skonio receptoriams.

Atsižvelgdami į šiuolaikinio gyvenimo ritmą, darome viską, kad kokybiškas maistas mūsų klientus pasiektų kuo greičiau. Siūloma maisto įvairovė leidžia kiekvienam išsirinkti patiekalą pagal poreikius. Būdami savo srities profesionalai, mes mielai dalinamės įgyta informacija ir žiniomis bei rūpinamės, kad mūsų klientams sveikas, skanus ir kokybiškas maistas būtų pasiekiamas visur ir visada.

Užtikriname, kad už teisingus pasirinkimus jūsų kūnas jums atsidėkos didesniu darbo našumu ir padidėjusiu aktyvumu, garantuojančiais geresnę gyvenimo kokybę. Ir jei anksčiau galėjote teisintis laiko stoka, šią problemą mes jau išsprendėme, tad jums belieka tik išbandyti ir įsitikinti.

Kūno kultūra – bene pirmoji viešo maitinimo įstaiga Lietuvoje, nepriimanti grynųjų pinigų

Gamindami maistą vadovaujamės Geros higienos praktikos taisyklėmis. To reikalauja įstatymas. Tačiau mes higieną suprantame kiek plačiau: nepriimame atsiskaitymų grynais pinigais. Banknotai yra stebėtinai gera terpė kauptis bakterijoms. Štai gripo virusas ant jų išgyvena net 12 parų, vietoje ant kitų paviršių įprastų dviejų!

Gryni pinigai dažnai susiję ir su mokestine nešvara. Mes – už skaidrų verslą. Todėl gryniesiems sakome: Ne!