Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kutura/domains/kuno-kultura.lt/public_html/wp-content/plugins/customify/class-pixcustomify.php on line 1504
Gastroaptarnavimas | Kūno kultūra
Gastroaptarnavimas

Gastroaptarnavimas

Pats metas pamiršti apie tešlos krepšelius ir savo renginių svečiams pristatyti kultūringą požiūrį į kūną. Esame pasiruošę įkrauti bet kokią progą gardžiu, įdomiu ir subalansuotu maistu.

Pasirūpinsime nemigdančiais užkandžiais kavos pertraukų metu, sukursime užvedantį meniu ypatingomis progomis organizuojamiems įmonės vakarėliams, aptarimų produktyvumą padidinsime subalansuotu maistu, o priėmimai ir atidarymai bus dar ypatingesni su specialiai jums paruoštais, nenuobodžiais ir harmoningais užkandžiais.

Užpildykite žemiau esančią formą ir netrukus su jumis susisieksime dėl specialiai jums pritaikyto meniu bei kitų renginio detalių.

Mūsų klientai:

Švedijos ambasada Lietuvoje, Invest Latvia, Ellex Valiūnas, TOP darbdavių apdovanojimai, Danske Bank Lietuvos filialas, OVC Consulting, Ruptela, Digital Academy, Ernst & Young Baltic, Delfi, General Financing, Nacionalinė Martyno Mažvydo Biblioteka, APB Apranga, Globalios Lietuvos lyderiai, American Chamber of Commerce in Lithuania, konferencijos TEDxVilnius, LearnED ir kiti.